діамант меблевий салон рівне

м.Рівне, вул.Богоявленська 40, ТЦ ФРЕШ м/р Північний.    E-mail: info@mebli.rovno.ua
Корпусні меблі: Тел.(098)999-78-56   Viber
М'які меблі: Тел.(098)712-73-28   Viber

Facebook

Кухонна вбудована техніка від магазину Меблі Рівне Діамант

   Надаємо весь комплекс послуг, консультації щодо вибору, покупки кухонної вбудованої техніки, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування.
   Продаж як окремо, так і при замовленні кухонь з установкою "під ключ".
   Забезпечуємо поставку та установку кухонної вбудованої техніки торгових марок: INTERLINE, ELICA, FABER, ELLECI, In-Sink-Erator, WHIRLPOOL, HOTPOINT-ARISTON, INDESIT, BOSCH, SIEMENS, Gaggenau, HOOVER, ROSIERES, CANDY, NARDI, TEKA, SMEG, ELECTROLUX, ZANUSSI, LIEBHERR, BLANCO, FRANKE та ін.
   Замовити та купити кухонну вбудовану техніку, а також її установку, можна в салоні Меблі Рівне Діамант або через наш сайт.


духові шафи

Духові шафи
варильні поверхні

Варильні поверхні
витяжки


Витяжки

посудомийні машини

Посудомийні машини

акційні пропозиції

Акційні пропозиції

      

Чому вбудовану техніку вигідно замовити в салоні Меблі Рівне?

Для створення теплої та приємної атмосфери на будь-якій кухні потрібно її відповідно оформити. Сюди відноситься правильний підбір стилю кухонних меблів, вибір зручної та функціональної побутової техніки та максимальна економія кухонного простору. Вбудована кухонна техніка – це відмінне рішення, яке допоможе створити комфорт та зручність навіть у найменших приміщеннях.

Вбудована кухонна техніка дозволяє раціонально організувати простір, створюючи при цьому набагато більше можливостей для цікавих дизайнерських рішень в інтер’єрі. Найкориснішою і найбільш популярною серед замовників вбудованою технікою для кухні є: варильні газові, електричні та комбіновані поверхні, духові шафи, посудомийні машини, витяжки, мийки.

Саме тому варто довірити розробку дизайну Вашої кухні професіоналам. В салоні меблів Діамант Рівне допоможуть визначитись з дизайном, моделлю, характеристиками вбудованої техніки, а також забезпечать в короткі строки виготовлення, доставку та установку кухні "під ключ" разом з вбудованою побутовою технікою, мийкою та змішувачем, якісно з гарантією та за доступною ціною.