діамант меблевий салон рівне

м.Рівне, вул.Богоявленська 40, ТЦ ФРЕШ м/р Північний.    E-mail: info@mebli.rovno.ua
Корпусні меблі: Тел.(098)999-78-56   Viber
М'які меблі: Тел.(098)712-73-28   Viber

Facebook

Меблевий салон Діамант в Рівному - ПРО НАС

Історія мережі меблевих салонів «Діамант» починається у 1993 році з меблевого магазину. Завдяки наполегливій та порядній роботі на ринку меблів України, підприємство «Діамант» сформувалось як беззаперечний регіональний лідер меблевих продаж. На сьогоднішній день це 41 магазин в Хмельницькій, Вінницькій, Рівненській, Житомирській, Івано-Франківській та Волинській областях.

Мережа меблевих салонів «Діамант» - це помірні ціни та висока якість продукції, меблі для різних верств населення, що дозволяє задовольняти потреби найвишуканіших покупців. Також в асортименті - вироби для найдорожчих людей на світі – для дітей, а саме дитячі тахти та диванчики, модульні дитячі. Сила та потенціал нашого підприємства – в цілеспрямованій, талановитій і професійній команді, котра дарує Вам можливість естетичної насолоди нашою продукцією.

Вся продукція сертифікована і виконана на сучасному обладнанні з високоякісних матеріалів від провідних виробників. При цьому ціни доступні і підхід до кожного клієнта індивідуальний. Широта вибору вражає уяву і нікого не залишить байдужим. Оптові партнери так само можуть придбати у нас меблі за найвигіднішими цінами в регіоні.

Придбані меблі в Мережі меблевих салонів «Діамант» принесуть задоволення на довгі роки, зберігаючи затишок і комфорт у Вашому домі!