діамант меблевий салон рівне

м.Рівне, вул.Богоявленська 40, ТЦ ФРЕШ м/р Північний.    E-mail: info@mebli.rovno.ua
Корпусні меблі: Тел.(098)999-78-56   Viber
М'які меблі: Тел.(098)712-73-28   Viber

Facebook
Готові рішення Комплектуючі до дверей-купе

Комплектуючі до дверей-купе від салону Меблі Рівне Діамант

Види профілів до дверей-купе

профілі до дверей-купе ручка закрита до дверей-купе ручка широка до дверей-купеПрофіль - ручка вертикальна. Основний профіль дверей-купе. Форми вертикальних профілів різноманітні. По формі профілю розрізняють відкриті ручки, закриті, широкі. По кольору: срібло, золото, золото рожеве, шампань, коньяк, венге, RAL, срібне дерево, кава, кава-браж та інші.

Профіль горизонтальний нижній

Профіль горизонтальний, нижній. В цей профіль вставляється нижній опорний ролик.

Профіль горизонтальний верхній

Профіль горизонтальний, верхній.

Профіль проміжний

Профіль проміжний. Може використовуватися в якості горизонтального, так і вертикального. Його можна згинати для побудови певного малюнка на дверях.

Направляюча верхня

Направляюча верхня. Настільки глибокий профіль верхньої направляючої необхідний для того, щоб двері можна було встановити в пройом і ролики змогли зайти в нижню направляючу. Ще така глибина вільно дозволяє регулювати вертикальність дверей уникаючи їх заклинювання.

Направляюча нижня

Направляюча нижня. Основна направляюча системи, по якій і рухаються ролики.

Ролики, ущільнювач, щітка

Ролик верхній

Ролик верхній, може бути симетричний або асиметричний. Призначення ролика - допоміжне, для підтримки напрямку руху дверей.

Ролик нижній

Ролик нижній, основний ролик дверей. На ці ролики доводиться вся вага дверей.

Стопор

Стопор. Вставляється в пази нижньої направляючої. Призначений для запобігання довільного відкочування дверей від боковини або інших дверей при їх закриванні і фіксації в заданому положенні.

Ущільнювач силіконовий

Ущільнювач силіконовий. Призначений для установки в профілі дверей скла, дзеркала або іншого матеріалу товщиною 4 мм.

Шлегель, щітка, ворса

Шлегель або щітка, ворса. Самоклейка ворсиста стрічка, що виконує роль демпфера - відбійника. Для безшумного закривання дверей і пом'якшення поштовхів при торканні з корпусом або іншими дверима.

Наповнення дверей: дзеркало, скло, ДСП, піскоструй, амальгама, фотодрук.

Детально наповнення дверей-купе (дзеркало, скло, ДСП, піскоструй, амальгама, фотодрук) описано в розділі Можливі рішення шаф-купе. Каталог з піскоструєм можна переглянути в розділі Піскоструй, також можна обрати ДСП товщиною 10 мм, яка використовується при виробництві дверей-купе. На нашому сайті всі варіанти наповнення дверей можна побачити як готові рішення Шаф-купе та Дверей-купе.


Готові рішення Комплектуючі до дверей-купе