діамант меблевий салон рівне

м.Рівне, вул.Богоявленська 40, ТЦ ФРЕШ м/р Північний.    E-mail: info@mebli.rovno.ua
Корпусні меблі: Тел.(098)999-78-56   Viber
М'які меблі: Тел.(098)712-73-28   Viber

Facebook
Готові рішення Можливі рішення

Можливі рішення шаф-купе від магазину Меблі Рівне Діамант

Види ДСП: Swisspan, Egger

ДСП swisspan

«Swisspan Limited» є флагманом української деревообробки та одним з лідерів виробництва меблевих плит в Україні. Компанія спеціалізується на виготовленні шліфованих та ламінованих деревостружкових плит власної торгової марки “Swisspan by Sorbes”, що є конструктивним матеріалом для виготовлення корпусних меблів, оформлення інтер’єрів, будівельних конструкцій, тощо. Компанія заснована у 2003 році швейцарською групою Sorbes AG та володіє двома деревообробними підприємствами на Заході України: м. Костопіль (Рівненська область), м. Надвірна (Івано-Франківська область), та заводом в Естонії «Репо Вабрикуд». В якості сировини підприємство використовує деревину FSC сертифікованих лісів, де ведеться екологічно відповідальне, соціально вигідне та економічно життєздатне управління лісовими ресурсами.

Ознайомитись з каталогом ДСП Swisspan та обрати варіант для Вашої шафи можна в розділі ДСП.

ДСП egger

EGGER - це глобальна сімейна компанія, заснована в 1961 році в Тіролі, Австрія, де вона і зараз базується. Компанія виробляє вироби з деревної панелі. EGGER представлений 17 виробничими майданчиками в Європі (Австрія, Німеччина, Франція, Великобританія, Румунія, Росія та Туреччина) і на даний момент має 24 представництва по всьому світу (розташовані у Франції, Бельгії, Данії, Італії, Швейцарії, Словенії, Литві, Україні , Китай, Японія, Індія, Чилі, Австралія, Румунія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Польща, Сербія, Болгарія, Туреччина, Росія, Білорусь та Аргентина).

Розсувні системи: Braun, DC, Rolla, Solo, Cideco

Розсувна система Braun

BRAUN працює на ринку меблів c 1999 року. Головною метою роботи компанії є виробництво алюмінієвих систем і меблевих комплектуючих, надання послуг виробникам меблів, а також виробництво дизайнерських меблів, які відповідають міжнародним стандартам. Торгова марка "БРАУН" була зареєстрована в 1999 році, що підтверджується патентом UA 482 U. Компанія "БРАУН" є провідним виробником розсувних і підвісних алюмінієвих систем, потужним продавцем на ринку фурнітури і комплектуючих, престижним виробником меблів на замовлення.

Технічні характеристики системи BRAUN:
Мах висота дверці = 3200 мм.
Мах ширина дверці = 1200 мм.
Мax вага дверці = 70 кг.
Безшумне пересування дверей.
Прихований роликовий механізм.
Антискачковий механізм.
Гарантія 10 років.
Сертифікаційні випробування - 20 000 циклів відкривання (УкрСЕПРО - UA1.144.0012377-10)

Розсувна система Rolla

Rolla - це добре збалансований набір комплектуючих, розроблений і вдосконалений спеціалістами української компанії «Меблеві Технології» (м.Миколаїв). Пропонує оптимальну систему рішень для виробництва шаф-купе і міжкімнатних перегородок. В асортименті компанії представлена ​​різна меблева фурнітура: профіль, ущільнювач, шлегель (протипилова щітка), ролики і багато іншого, що дозволяє виробляти фасади, шафи купе, міжкімнатні перегородки і гардеробні системи тільки високої якості, які не поступаються європейським і українським аналогам.

Розсувна система Solo

Solo - алюмінієвий профіль (Туреччина) виробляється на технологічному обладнанні, виготовленому західноєвропейськими машинобудівними заводами, з використанням матриць (фильєр) німецького виробництва. Сировиною служить заготівка, що купується у провідних світових виробників алюмінієвої продукції - це первинний алюміній. Нанесення захисного декоративного покриття на профіль SOLO здійснюється з використанням класичних технологій: анодування профілю за допомогою окислення і нанесення полімерного покриття методом електростатичного напилення. Профіль не боїться корозії, тому можна сміливо встановлювати шафи з профілем SOLO у ванній кімнаті і на кухні.

Розсувна система Cideco

Cideco - алюмінієві розсувні системи Cideco є новим рішенням на меблевому ринку України. Турецька система Сідеко являє собою краще співвідношення вартості і якості. Спеціальне анодоване покриття профілю виконує декоративну і захисну функції, надає виробу однорідний насичений колір, а також захищає розсувну систему від зовнішніх впливів. Профілі представлені в кольорі - золото, срібло, бронза і шампань.

Варіанти наповнення дверей: дзеркало (срібло, бронза, графіт), дзеркало з піскоструєм, ДСП, скло (лаковане, матоване), амальгама, фотодрук.

Дзеркало срібло бронза графіт

Шафи-купе з дзеркальними фасадами роблять приміщення більш просторим, візуально розширюючи простір. Тому дзеркальні шафи-купе будуть особливо доречні в передпокої або невеликій кімнаті. Всі дзеркальні та скляні фасади мають захисну плівку, яка збільшує їх міцність і безпеку, а також запобігає розсипання дзеркала на дрібні шматки в разі пошкодження. Ми пропонуємо звичайні і сатинові (матові) дзеркала наступних кольорів: срібло, бронза, графіт.

Дзеркало-сатин - це особливий різновид дзеркальних поверхонь, які покриває непрозорий матовий шар. Створити таку незвичайну і ефектну фактуру можна, користуючись методом хімічного травлення. Сьогодні велика частина меблевих шаф виробляється з використанням дзеркал з матовим шаром - це не тільки стильно і незвично, але також дуже практично, адже на склі з такою обробкою не залишається слідів, а пил і бруд легко видаляються. Хоча дзеркала з матовим напиленням не відображають зображення, однак виглядають дуже ефектно. Виконані в самих різних відтінках, такі дзеркала використовуються при виробництві дверних полотен, шаф-купе, гардеробних та інших меблів. Найбільш популярні різновиди повністю матованих кольорових дзеркал - це срібні та бронзові відтінки.

Скло матоване

Матове скло, хоч і пропускає світло, але через нього не помітно чітких контурів зображення. Скло може мати матове покриття з однієї або з двох сторін. Якщо одна сторона є матовою — це односторонній сатин, якщо ж дві сторони скла є зроблені матованими — це скло називається двохстороннім сатином. У цьому випадку воно ще сильніше не пропускає зображення і розібрати контури предметів та людей через нього практично неможливо.

Скло сатин має більш ніжну на дотик бархатисту поверхню, по всій площині є однорідним і однаковим, не залишає на собі плями від пальців, з нього можна легко змити бруд. Скло може мати однорідне матування або з візерунками.

Скло лаковане

Лаковане скло (лакобель) - це кольорове скло, одна зі сторін якого покрита рівним шаром фарби. Поверхня скла спеціально обробляється для досягнення кращого зчеплення з лаком. Кольорове покриття спільно зі склом забезпечують поширення м'якого і рівного сонячного світла. Знаходить своє застосування для дизайну інтер'єрів, включаючи офіси, ресторани, торгові приміщення, бутики, використовується в меблях - розсувні двері для шаф купе можуть мати наповнення з такого скла. Застосовується для оформлення меблів для житлових приміщень, кухонь, ванних кімнат.

В меблевому салоні Діамант Рівне можна замовити скло по розмірам та готові вироби (шафи купе, двері купе) з такого скла будь-яких кольорів: білий, ультрабілий, бежевий, коричневий, чорний та багато інших за доступною ціною.

Піскоструй Рівне

Піскоструй, або піскоструменевий малюнок на склі є окремим напрямком вітражного мистецтва. Скло або дзеркала можуть бути різноманітні – прозорі з матовим малюнком, матові з прозорим малюнком і матовим малюнком на матовому склі. Піскоструминеві вітражі виконуються як з простим, повторюваним геометричним малюнком, так і зі складно-рельєфними. Нанесення малюнків на скло методом піскоструминної обробки – прекрасний спосіб підкреслити індивідуальність виробу. Матування дозволяє нанести на дзеркало логотип або напис, малюнок або ціле художнє полотно. Піскоструменева обробка скла сьогодні дуже популярна. Технологія матування скла розширює можливості у питанні надання індивідуальності Вашому будинку і офісу – за допомогою неї нескладно зробити інтер’єр неповторним, реалізувати Ваші дизайнерські задуми. У процесі художньої обробки скла виходить матове напівпрозоре шовковисте зображення.

З каталогом зображень для нанесення піскоструменевим методом на дзеркало або скло можна ознайомитись в розділі Піскоструй.

Амальгама Рівне

Амальгама дзеркала - це відображуючий шар дзеркального покриття. Видалення амальгами з дзеркала проводиться аналогічно матуванню - тобто за допомогою методу піскоструминної обробки. Різниця полягає в тому, що в разі матування обробка проводиться з лицьового боку дзеркала, а зняття амальгами - з тильного. Зняти амальгаму з дзеркала можна як повністю, так і частково, за допомогою трафарету. Це дозволяє отримати досить цікавий декоративний ефект: малюнок, нанесений таким чином, виходить більш чітким і насиченим, ніж при матуванні, майже чорним. Також цей спосіб декорування часто поєднують з фарбуванням очищених ділянок різними кольорами або підсвічуванням.

В меблевому салоні Діамант Рівне можна замовити шафи-купе та двері-купе з амальгамою якісно та за доступною ціною. Обрати можна як малюнок з нашого каталогу, так і замовити власний.

Фотодрук Рівне

Фотодрук - повноколірний плотерний друк будь-яких художніх зображень на полімерній плівці з накаткою на скло. При цьому використовується скло сатин або глянець. Такий вид нанесення дозволяє отримати виключно індивідуальний виріб, і в той же час, при необхідності, зробити необмежену кількість абсолютно однакових фасадів, при цьому фотополімер крім естетичної, виконує функцію захисної плівки, яка робить скляний фасад одночасно безпечним. Зображення друкуються на високоякісному обладнанні, яке робить їх не лише яскравими і красивими, але і зовсім нешкідливими.

В меблевому салоні Діамант Рівне можна замовити шафи-купе та двері-купе з фотодруком якісно та за доступною ціною. Ви можете обрати зображення з нашої колекції, завітавши в наш салон або викликавши майстра-замірника до дому, або ж принести Ваш малюнок або фото хорошої якості.


Готові рішення Можливі рішення