діамант меблевий салон рівне

м.Рівне, вул.Богоявленська 40, ТЦ ФРЕШ м/р Північний.    E-mail: info@mebli.rovno.ua
Корпусні меблі: Тел.(098)999-78-56   Viber
М'які меблі: Тел.(098)712-73-28   Viber

Facebook

Кухні з рамочними фасадами Кухні з фасадами МДФ Кухні з фасадами окантованими алюмінієм

Кухні з фасадами МДФ від магазину Меблі Рівне Діамант

   Кухні з МДФ фасадами виготовляємо на замовлення, будь-яких розмірів та наповнення (зразки кухонь наведено нижче).
   Ціна залежить від покриття МДФ фасаду (пластик, акрил), фурнітури, стільниці (на основі ДСП, штучний камінь, кварц) та визначається індивідуально.
   Зразки ДСП для корпусу кухні можна подивитись в розділі ДСП.
   Зі зразками МДФ фасадів та стільниць детальніше можна ознайомитись в нашому магазині.

Кухня №2.01

Кухня фасад МДФ кутова 01 вид 1 Кухня фасад МДФ кутова 01 вид 2 Кухня фасад МДФ кутова 01 вид 3Кухні з рамочними фасадами Кухні з фасадами МДФ Кухні з фасадами окантованими алюмінієм


Кухні з фасадами МДФ як оптимальний вибір

Плити МДФ залишають широкі можливості для реалізації дизайнерських ідей і варіантів обробки. Цей матеріал може піддаватися фарбуванню і бути покритий емаллю — глянцевою або матовою. Широко застосовується пластикове покриття, шпон і патина. Плити легко піддаються спеціальному деформування. Вони можуть бути виконані увігнуто-випуклої форми. Зручні в фрезеруванні. Відрізняються фасади МДФ високими показниками стійкості до дії вологи і перепадів температур. Зносостійкість вище, ніж у ДСП або дерева, що позначається і на тривалості служби місць кріплення дверцят. Також ціна значно нижче ніж у натурального дерева.

В меблевому салоні Діамант Рівне і в нашому інтернет магазині можна замовити та купити кухні з фасадами МДФ будь-яких розмірів та наповнення, а також доставку та встановлення за доступними цінами.